Власні проєкти

Проєкт було започатковано в березні 2013 року закладом «Вінницька дитяча школа мистецтв «Вишенька». В рамках проєкту проводяться екскурсії, знайомство з архітектурними пам’ятками, традиціями, культурою країн, в яких перебувають учасники фестивалю. Крім того, відбуваються спільні культурно-мистецькі заходи (концерти, майстер-класи тощо). В результаті  співпраці вже підписано Договір про співпрацю між закладом «ВДШМ «Вишенька» та Національним коледжем мистецтв ім.Октава Бенчіле (м. Яси, Румунія), а також підписано Меморандум про співпрацю  між муніципалітетом м. Горі (Грузія) та закладом «ВДШМ «Вишенька».

Конкурс «Юний концертмейстер» було започатковано закладом «Вінницька  дитяча школа мистецтв «Вишенька» у 2014 році. Серед конкурсів, що існують в Україні виступи учнів-піаністів представлені в номінаціях: сольні виступи, ансамблева гра, композиція. Тому і виникла ідея започаткувати конкурс «Юний концертмейстер» у місті Вінниця з метою підтримки талановитих виконавців шляхом виховання майстерності з навичок акомпанементу, ансамблевої гри та створення художнього образу саме з учнями-ілюстраторами. У квітні 2015 року конкурс «Юний концертмейстер» набув статусу Всеукраїнського конкурсу-фестивалю. Захід відбувається за підтримки Управління культури і мистецтв  Вінницької Облдержадміністрації та Департаменту культури Вінницької міської ради.

Проєкт було започатковано закладом «Вінницька  дитяча школа мистецтв «Вишенька» у 2016 році. Як правило, він проводиться щороку 9 травня до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В рамках проєкту відбувається святковий концерт, програма якого складається переважно з пісень військових років та виставки творчих робіт учнів художнього відділення на тему війни. Проєкт спрямований на виховання в молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу.

Щорічний шкільний фестиваль різдвяної колядки і щедрівки, який був започаткований у 2015 році. Улюблене свято як учнів, так і викладачів. Всі бажаючі мають можливість виконати колядку або щедрівку на будь-який смак –  від традиційних фольклорних до найкреативніших сучасних варіантів.

Щорічний фестиваль присвячений Дню захисту дітей. Мистецьке дійство традиційно відбувається на проспекті Космонавтів, 39. Фестиваль вирізняється не лише яскравими концертними номерами, а й розмаїттям цікавих майстер-класів з декоративно-прикладного мистецтва, інтерактивними конкурсами та іграми від театрального відділення.

«Андріївські вечорниці» – одна з найцікавіших традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу і знайшла відображення у традиційному однойменному фестивалі. Театральне видовище, співи, танці, традиційна калита та смачні вареники – все це складові фестивалю.