Відділ теоретичних дисциплін

Про нас

Основою для всіх музикантів є теоретичні дисципліни. Музична грамотність відкриває широкі горизонти для майбутніх музикантів. Саме тому теоретичний відділ є основною базою для всіх учнів. На відділі працюють високопрофесійні викладачі, які готують учнів школи до вступу у вищі мистецькі навчальні заклади. Тут викладають такі предмети: музична література , сольфеджіо, музична грамота.
Учні школи завжди активно беруть участь в олімпіадах з музично-теоретичних дисциплін і показують гарні результати. Кожного року наші випускникі вступають до вищих мистецькх навчальних закладів, отримуючи високі бали.

Мартинюк Анна Анатоліївна

завідувач відділу теоретичних дисциплін

Викладач музично-теоретичних дисциплін сольфеджіо, музичної літератури та музичної грамоти. З відзнакою закінчила Вінницьке училище культури та мистецтв ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Теорія музики». Нині заочно навчається на музикознавчому факультеті Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової. Працює в школі з 2016 року. З 2019 – завідувач відділу теоретичних дисциплін. Як доповідач бере участь на курсах підвищення кваліфікації, всеукраїнських наукових конференціях. Серед учнів класу – переможці музично-теоретичних конкурсів. Випускники стали студентами Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М. Леонтовича.

Квітко-Байда Оксана Генріхівна

Старший викладач вищої категорії музично-теоретичних дисциплін та загального фортепіано. Закінчила з відзнакою Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Теорія музики» та Одеську консерваторію ім. Н. А. Нежданової за спеціальністю «Музикознавство».
З 2011 р. працює у ВДШМ «Вишенька». Як викладач бере активну участь у науково–практичних конференціях та семінарах, проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджена дипломами, грамотами та подяками Вінницької міської ради, департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу – переможці міських конкурсів. Випускники стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича та Київського музичного училища ім. Р. Глієра.

Фіськова Наталія Ярославівна

Викладач-методист вищої категорії. З відзнакою закінчила Петрозаводську державну консерваторію ім. О.К. Глазунова (Росія) по спеціальності музикознавство. Має другу вищу освіту з кваліфікацією  «практичний психолог в галузі освіти».
З 1987 року працює в сфері музичної освіти як викладач теоретичних дисциплін в музичній школі (Росія, Україна), коледжі, методист в Міністерстві культури Республіки Карелія (Росія). Виконувала обов`язки заступника директора з виховної роботи Вінницького училища культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича. Наразі займає посаду викладача теоретичних дисциплін в ВФКМ ім. М.Д. Леонтовича та ВДШМ «Вишенька». Голова наукового студентського товариства ВФКМ.
Регулярно дає відкриті уроки та майстер-класи з інноваційного викладання сольфеджіо на факультеті підвищення кваліфікації. Брала участь у складі журі в обласних теоретичних конкурсах та олімпіадах.
Студенти викладача є учасниками  регіональних та всеукраїнських науково-практичних конференцій, займають призові міста у всеукраїнських конкурсах композиторів, вступають у вищі навчальні заклади та працюють у школі «Вишенька» на всіх відділах .
Нагороджена почесними грамотами Департаменту освіти і науки ВОДА, Управління культури і мистецтв  ВОДА та Виконкома Вінницької міської ради.

Флорецька Олександра Віталіївна

Викладач музичної грамоти, сольфеджіо, музичної літератури. Закінчила Вінницьке училище культури та мистецтв ім.М.Леонтовича. Продовжує навчання у Вінницькому педагогічному університеті ім.М.Коцюбинського за спеціальністю “Музична педагогіка та виховання”.

Мельник Діана Валентинівна

Викладач теоретичних дисциплін. Закінчила Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю “Теорія музики”, нині навчається у ВДПУ ім. М.Коцюбинського. Учасниця першої конференції “молодих дослідників народної музики”. Працює у Вінницькій дитячій школі мистецтв «Вишенька» з 2019 року.

Лук’янчикова Анастасія Петрівна

Викладач музично-теоретичних дисциплін. З відзнакою закінчила Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Теорія музики». Нині заочно навчається в Вінницькому педагогічному університеті ім. М.Коцюбинського за спеціальністю «Музична педагогіка та виховання».

Учасниця першої конференції “молодих дослідників народної музики”.