Відділ теоретичних дисциплін

Про нас

Основою для всіх музикантів є теоретичні дисципліни. Музична грамотність відкриває широкі горизонти для майбутніх музикантів. Саме тому теоретичний відділ є основною базою для всіх учнів. На відділі працюють високопрофесійні викладачі, які готують учнів школи до вступу у вищі мистецькі навчальні заклади. Тут викладають такі предмети: музична література , сольфеджіо, музична грамота.
Учні школи завжди активно беруть участь в олімпіадах з музично-теоретичних дисциплін і показують гарні результати. Кожного року наші випускникі вступають до вищих мистецькх навчальних закладів, отримуючи високі бали.

завідувач відділу теоретичних дисциплін

Мельник Діана Валентинівна

Викладач теоретичних дисциплін. Закінчила Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю “Теорія музики”, нині навчається у ВДПУ ім. М.Коцюбинського. Учасниця першої конференції “молодих дослідників народної музики”. Працює у Вінницькій дитячій школі мистецтв «Вишенька» з 2019 року.

Квітко-Байда Оксана Генріхівна

Старший викладач вищої категорії музично-теоретичних дисциплін та загального фортепіано. Закінчила з відзнакою Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Теорія музики» та Одеську консерваторію ім. Н. А. Нежданової за спеціальністю «Музикознавство».
З 2011 р. працює у ВДШМ «Вишенька». Як викладач бере активну участь у науково–практичних конференціях та семінарах, проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджена дипломами, грамотами та подяками Вінницької міської ради, департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу – переможці міських конкурсів. Випускники стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича та Київського музичного училища ім. Р. Глієра.

Довгань Сніжана Іванівна

Викладач теоретичних дисциплін. Наразі навчається на IV курсі Вінницького Фахового коледжу мистецтв імені М.Д. Леонтовича на відділі “Теорія музики”. Активно бере участь у науково-практичних конференціях на базі вищих навчальних закладів, а також була призером олімпіад з музично-теоретичних дисциплін. З 2021 року почала працювати викладачем сольфеджіо, музичної літератури у Вінницькій дитячій школі мистецтв “Вишенька”.

Флорецька Олександра Віталіївна

Викладач музичної грамоти, сольфеджіо, музичної літератури. Закінчила Вінницьке училище культури та мистецтв ім.М.Леонтовича. Продовжує навчання у Вінницькому педагогічному університеті ім.М.Коцюбинського за спеціальністю “Музична педагогіка та виховання”.