Відділення загально- естетичного виховання

Про нас

Кожна дитина унікальна, у кожного свої задатки, які під чуйним керівництвом дорослих перетворюються на здібності. Тому важливо, щоб дитина могла спробувати себе у всіх сферах діяльності.
Робота відділення загально-естетичного виховання спрямована допомогти дитині спробувати себе у різних напрямках мистецтва та сприяє швидкій соціалізації у колективі.
Ваша дитина отримає багато позитивних емоцій від занять і навчиться “вчитися в групі” спілкуванню з однолітками та дорослими. Обов’язковим для нас є індивідуальний підхід до кожного учня.
Навчально-виховний процес в дошкільних групах побудовано відповідно до програм «Дитина», «Впевнений старт» та «Радість творчості» з урахуванням вимог «Базового компонента дошкільної освіти в Україні».
На сьогодні на відділенні загально – естетичного виховання працюють групи раннього мистецького розвитку «Baby-art» для діток від 3 місяців до 3 років та групи загально-естетичного виховання для діток віком від 3 до 6 років.

Кирнична Наталія Юріївна

завідувач відділення загально- естетичного виховання

Викладач образотворчого мистецтва та хореографії в групах загально-естетичного виховання. Закінчила з відзнакою Вінницьке педагогічне училище за спеціальністю «Вихователь дошкільних закладів», Вінницьку хореографічну студію при ансамблі « Веселка», Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю "Вчитель початкових класів. Працює в школі з 2014 року. Відмінні знання з дитячої психології, конфліктології, прийомів і методів виховання допомагають їй зацікавити дітей навчанням та сприяти розвитку індивідуальних особливостей дітей. Розробляє та впроваджує методології та програми раннього розвитку та дошкільної мистецької освіти. Проводить відкриті уроки для слухачів курсів підвищення кваліфікації. Нагороджена дипломами, грамотами та подяками Вінницької міської ради, департаменту культури Вінницької міської ради.
До проведення будь-якого заняття вважає треба підходити творчо, а викладання повинно бути цілеспрямованим, веселим та інтенсивним. Кожна дитина унікальна, у кожного свої задатки і здібності! Тому завдання педагога та батьків відкрити дитину світові.

Баб’як Тетяна Тимофіївна

Викладач музичного виховання в групі загально естетичного виховання. Закінчила Хмельницьке музичне училище ім. В.І.Заремби (відділ «Хорове
диригування»). Навчалась у Одеській національній музичній академії ім. А.В.Нежданової (кафедра «Хорового диригування»). Зараз заочно навчається
у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М.Коцюбинського за спеціальністю «Музичне мистецтво» на кафедрі «Інструментальної підготовки» (фортепіано). Працює в школі з 2020 року. На уроках музичного виховання користується артикуляційними вправами, дихальним комплексом вправ за методикою Стрельнікової; використовує індивідуальний підхід до кожного учня.

Коробійчук Ніна Іванівна

Викладач класу фортепіано, концертмейстер. У 1973 році закінчила Вінницьке музичне училище ім. М.Леонтовича за спеціальністю «Фортепіано». Працює в школі з 2009 року. Як концертмейстер бере участь в обласних і міських конкурсах з учнями школи. Нагороджена грамотою та подякою департаменту культури Вінницької міської ради.