Відкритий Всеукраїнський конкурс «Юний концертмейстер»

Переможці

Категорія А

Круць Емма – І місце
Князюк Арсен – І місце
Кравченко Надія – ІІ місце

Категорія B

Бекішева Софія – І місце
Горобчук Єлизавета – І місце
Дземух Марія – І місце
Ковальчук Ксенія – І місце
Фарович Назар – ІІ місце
Ящолт Евеліна – ІІ місце
Безкоровайна Марія – ІІІ місце
Подолян Вероніка – ІІІ місце

Категорія C

Мазченко Валерія– І місце
Дармороз Лілія – ІІ місце

Дипломанти

Зеленюк Діана – дипломант
Нечипоренко Ольга – дипломант
Нечипоренко Ірина – дипломант
Дириль Даніель – дипломант
Гнатюк Андрій – дипломант

Актуальнне
положення

2020 рік

Завантажити

V відкритий
Всеукраїнський
конкурс «Юний
концертмейстер»

2019 рік

Перейти

Архів конкурсу

2018-2015 роки

Перейти

Журі конкурсу:

Ігор Рябов

Голова

Лауреат міжнародних конкурсів, кандидат мистецтвознавства, доцент НМАУ ім. П.І. Чайковського. З 2007 року – викладач Київської середньої спеціалізованої музичної школи ім. М. В. Лисенка (з 2017 року викладач-методист). Лауреат міжнародного конкурсу “Cidadeo de Fundao” Португалія (3-тя премія) та ІІІ-го міжнародного молодіжного конкурсу фортепіанних ансамблів ім. С. В. Рахманінова. Кращий концертмейстер ІІ-го Міжнародного конкурсу ім. Л. Алєксандровської (м. Мінськ). Володар ІІ-ї премії та спеціального призу за краще виконання творів С. Рахманінова на Другому міжнародному фортепіанному конкурсі “Великі вчителі” (Болгарія, Кюстенділ).Кращий концертмейстер ІІ-го Міжнародного фестивалю-конкурсу “Перлини Мистецтва” ( м. Львів).
У 2015 році на лейблі “Vox Coelestis” випустив перший сольний диск із записом творів І. С. Баха – Ф. Ліста, Й. С. Баха – О. Зілоті, С. Рахманінова та О. Скрябіна; два цикли Етюдів-картин С. Рахманінова тв. 33 та 39; (м.Веймар, Німеччина).
Засновник щорічного фестивалю “Присвята майстру” пам’яті Заслуженого діяча мистецтв України, професора НМАУ ім. П. І. Чайковського І. М. Рябова.
У 2016 році зробив запис двох циклів М. Регера (“Мрії біля каміну” та “Чотири спеціальні етюди для лівої руки”) для диску, що присвячений 100-річчю з дня смерті композитора (Веймар, Німеччина).
У 2016 році разом з Микитою Сєровим (гобой, Німеччина) заснував ансамбль Duo inspirazione, у складі якого гастролює у Німеччині, Республіці Білорусь та Україні.
У 2018 році разом зі студентським оркестром НМАУ м. П. І. Чайковського під орудою Заслуженого діяча мистецтв України Ігоря Палкіна здійснив прем’єрне виконання в Україні Фантазії “Wanderer” тв. 15 Ф. Шуберта у транскрипції Ф. Ліста для фортепіано з оркестром.
У 2018 pоці зробив записи усіх етюдів-картин С. Рахманінова та циклів М. Регера “Мрії біля каміну” та “Чотири спеціальні етюди для лівої руки” у виконанні І. Рябова доступні до прослуховування на популярних онлайн платформах: amazon.com, iTunes, Google play та ін..
Автор і виконавець історичного циклу концертів до 250-річчя з дня народження Л. ван Бетховена. До циклу увійшли усі 32 сонати видатного композитора епохи “віденського класицизму”.
Піаніст активно продовжує свою концертну діяльність у різних залах України та світу: Національна філармонія України (Київ, Україна), Велика та Мала зали НМАУ ім. П. І. Чайковського (Київ, Україна), Будинок органної та камерної музики (Київ, Україна), Обласні філармонії України, Концертна зала школи Люсі Мозес (Нью-Йорк), Меркін Холл (Нью Йорк, США), Зала імені О. Глазунова Петербурзької Національної Консерваторії (Санкт-Петербург, Росія), Концертна зала острова Родос (Родос, Греція), Мала зала Білоруської державної філармонії (Мінськ, Республіка Білорусь), Велика зала Білоруської державної Академії Музики (Мінськ, Республіка Білорусь), Моажень Холл (Фундао, Португалія), Геліашлессер Холл (Лейпциг, Німеччина), капелла “Vox coelestis” (Веймар, Німеччина), Музей Панчо Владигерова (Софія, Болгарія) та ін.
Виконавець співпрацює з провідними диригентами України: Ігорем Палкіним, Наталією Пономарчук, Євгеном Тутевичем, Йосипом Сазанським, Миколою Лисенком та ін.
Ігор Сергійович виступає у концертах з багатьма українськими та закордонними молодими музикантами, серед них: Андрій Малахов (альт, Франція). Антон Страшнов-Пірський (віолончель, Україна-Швейцарія), Андрій Кошман (баритон, Україна), Тамара Рой (флейта, Україна) та ін.
Методична робота займає значне місце у діяльності Ігоря Рябова. Як викладача-методиста його регулярно запрошує Вінницький обласний навчально-методичний центр галузі культури, мистецтв та туризму для проведення курсів підвищення кваліфікації (майстер-класи, лекційні заняття та концерти-лекції) викладачів фортепіано шкіл естетичного виховання Вінницької області. Також, Ігор Сергійович проводить лекційні заняття, майстер-класи та концерти-лекції у рамках курсів підвищення кваліфікації викладачів фортепіано шкіл естетичного виховання та обласних музичних училищ на запрошення Центра неперервної культурно-мистецької освіти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв з 2015 року до сьогоднішнього часу у наступних містах України: Херсон, Запоріжжя, Одеса, Тернопіль, Миколаїв, Суми, Білгород-Дністровський, Умань, Кам’янське, Олександрія, Чортків, Кривий Ріг, Кропивницький.Директор конкурсу, директор ВДШМ «Вишенька»

(0432) 55-71-50; +38 097 913 53 03

Ганна Ковальчук

Співголова

Заступник директора департаменту культури Вінницької міської ради з 2011 року. Неодноразово нагороджена почесними дипломами, грамотами та подяками різних ступенів.
Проводить велику організаційну роботу з розробки проєктів програм та нормативних актів, що стосуються розвитку культури і мистецтва міста Вінниці. Забезпечує ефективне виконання закріплених за департаментом напрямків роботи та планових показників щодо реалізації державної політики у сфері культури міста та області. Організатор загальноміських творчих дитячих конкурсів з образотворчого мистецтва та декоративно-прикладного мистецтва «Новорічна Вінниця», «Старовинна Вінниця», «Європейська Вінниця»; конкурсу сатири і гумору «Вінницька гуморина» імені Анатолія Гарматюка. Координатор Всеукраїнського конкурсу «Мій рідний край».
ЧЛЕН ЖУРІ – КАТЕРИНА УЛЕЗЬКО
Викладач спеціального фортепіано і провідний концертмейстер Київської середньої спеціалізованої музичної школи ім. М. В. Лисенка. За більше ніж п’ятнадцятирічний досвід роботи в класі скрипки та ударних інструментів, отримала відзнаки міжнародних конкурсів як кращий концертмейстер. Взяла участь у конкурсах О. Криси (м.Львів), Л.Когана (м.Дніпро), Є.Коки (м.Кишинів, Молдова,), К.Бронзетті (м.Кимпіна, Румунія).
Співпрацює з видатними музикантами України: Бліновим О.Є., Корінець О.М., Рівняк Я.Г., Ульяновим Є.Д., Ільіним Д.С.
Веде концертну діяльність в Україні та за її межами.

Катерина Улезько

Викладач спеціального фортепіано і провідний концертмейстер Київської середньої спеціалізованої музичної школи ім. М. В. Лисенка. За більше ніж п’ятнадцятирічний досвід роботи в класі скрипки та ударних інструментів, отримала відзнаки міжнародних конкурсів як кращий концертмейстер. Взяла участь у конкурсах О. Криси (м.Львів), Л.Когана (м.Дніпро), Є.Коки (м.Кишинів, Молдова,), К.Бронзетті (м.Кимпіна, Румунія).
Співпрацює з видатними музикантами України: Бліновим О.Є., Корінець О.М., Рівняк Я.Г., Ульяновим Є.Д., Ільіним Д.С.
Веде концертну діяльність в Україні та за її межами.

Андрій Кошман

Баритон, соліст та концертний директор формації Nova Opera. Куратор напрямку академічної музики мультидисциплінарного фестивалю сучасного мистецтва ГогольFest; концертний директор формації Nova Opera. Координатор Першого конкурсу піаністів “Skoryk CompeQQon”. Програмний директор фестивалю сучасного мистецтва Porto Franko (м. Івано-Франківськ). Ілюстратор кафедри концертмейстерства Національної музичної академії України. Спеціалізується на виконанні сучасної музики, також в його репертуарі провідні баритонові партії в класичних операх «Дон Жуан» Моцарта, «Севільський цирульник» і «Шлюбний вексель» Россіні, «Євгеній Онєгін» та «Іоланта» Чайковського, «Алєко» Рахманінова, «Телефон» Менотті, «Уявлення про душу і тіло» Кавальєрі, «Богема» Пуччіні та інші. З 2014 року Андрій Кошман у складі формації Nova Opera взяв участь у прем’єрах сучасних опер «Коріолан», «IYOV»,«BABYLON», «ARK», «Wozzeck», «НепрОсті», «AEROPHONIA» та «GAZ». Упродовж останніх сезонів вінвиступав на таких європейських та американських майданчиках як Віденська філармонія, Македонський театр опери та балету, театр Шекспіра у Гданську, Львівський національний театропери та балету, Національна опера України, театр HERE в Нью-Йорку на фестивалі сучасної опери PROTOTYPE, голландський Roqerdamse Schouwburg та Новий театр Люксор на фестивалі OperadagenRoqerdam, на якому в травні 2018 відбувся його сольний концерт. У грудні 2018 в Києві у Великій залі Національної музичної академії України відбувся його перший сольний концерт у супроводі симфонічного оркестру. 2019 року взяв участь у австрійському фестивалі сучасної опери Musiktheatertage у Відні, а також американській прем’єрі опери GAZ у театрі La MaMa у Нью-Йорку.

Людмила Кочевенко

Заслужений працівник культури України. Директор музичної школи імені Святослава Ріхтера Житомирської міської ради. Викладач – методист. Член координаційної ради Всеукраїнської асоціації закладів мистецької освіти.
Життєве кредо: “Вірити в себе, вселяти віру і надію в інших”.