Хореографічне відділення

Про нас

Відео для перегляду

Хореографічне відділення ВДШМ «Вишенька» відкрилось в 2002 році. Перші викладачі-засновники Дернова О.М. та Унтілова Н.А. запрошували на навчання всіх бажаючих. Уроки проводились в балетному залі ЗОШ №15 та в приміщенні ДНЗ №73.

В 2011 році, завдяки підтримці міської мерії та департаменту культури, хореографічне відділення отримало нове приміщення, обладнане сучасними технологіями та найкращими умовами для занять з хореографії. Одержавши нові можливості, відділення стало не лише центром естетичного виховання дітей, а й місцем спілкування закоханих в мистецтво танцю учнів-підлітків.

Викладачі відділення беруть активну участь у розробці нових навчальних програм та посібників, є постійними учасниками всіх мистецьких заходів міста, беруть участь у заходах міжнародного і всеукраїнського рівнів.

Савюк Марина Володимирівна

завідувач хореографічного відділення

Викладач хореографічних дисциплін. З відзнакою закінчила Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю “хореографія”, продовжує навчання у Рівненському державному гуманітарному університеті.
Бере активну участь у житті школи та міста.
Працює в школі з 2017 року.

Качанюк Наталя Василівна

Викладач народного та сучасного танцю школи мистецтв «Вишенька». В 2004 році закінчила хореографічне відділення Вінницького училища культури та мистецтв ім. М.Д. Леонтовича. В 2006 році закінчила Київський Національний Університет Культури та Мистецтв за напрямком «сучасна хореографія» та в 2015 році Уманський державний педагогічний університет ім. П.Тичини. Працювала артисткою балету ансамблю пісні і танцю Поділля, викладачем школи мистецтв «Вишенька», викладачем класичного танцю в ансамблі «Чугуртма» м. Тбілсі, Грузія.

За часи роботи її вихованці приймали участь в багатьох фестивалях та конкурсах та займали призові місця. Головне в своїй роботі вважає привити в дітях любов до мистецтва танцю, постійно розвиватись і самовдосконалюватись.

Кирнична Наталія Юріївна

Викладач хореографії дітей дошкільного віку. Закінчила з відзнакою Вінницьке педагогічне училище за спеціальністю «Вихователь дошкільних закладів», Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю “Вчитель початкових класів”. Працює в школі з 2014 року.

Смоленцева Галина Анатоліївна

Балетмейстер, педагог ансамблю народного танцю, магістр державного управління, викладач-методист, розробник типових навчальних програм з навчальних дисциплін: «Танець», «Постановка концертних номерів» елементарного підрівня початкової мистецької освіти. Досвід педагогічної роботи 23 роки.
Хореографічний колектив «Сяйво»(Вінницька дитяча музична школа №2) під моїм керівництвом отримував чисельні перемоги на конкурсах різних рівнів.
Маю учнів, що вступали до Вінницького фахового коледжу мистецтв ім. М.Д Леонтовича, Київської муніципальної академії ім. С.Лифаря, Київського державного хореографічного училища, Київського хореографічного коледжу.

Тадля Олександр Сергійович

Викладач з народно-сценічного танцю. Вихованець Народного ансамблю танцю «Радість».

У 2019 р. закінчив Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича за спеціальністю «хореографія».

З 2019 р. Навчається у Вінницькому педагогічному університеті ім. Михайла Коцюбинського .

Артист балету Академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля». Керівник ансамблю народного танцю «Пролісок»

Приймає активну участь у житті школи та міста.

Андрущенко Ольга Олександрівна

Викладач хореографічних дисциплін. Випускниця Народного художнього колективу спортивного бального танцю “Грація”. У 2018 році закінчила Вінницьке училище культури і мистецтв ім.М.Д. Леонтовича за спеціальністю «хореографія», продовжує навчання у Національному університеті фізичного виховання і спорту України (м.Київ). Бере активну участь у житті школи та міста. ЇЇ учні є переможцями Міжнародних, Всеукраїнських, Обласних та Регіональних фестивалів та конкурсів. Працює у Вінницькій дитячій школі мистецтв «Вишенька» з 2019 року. Педагогічне кредо: «Танець – це твій пульс, биття твого серця, твоє дихання. Це ритм твого життя. Це вираз в часі і русі, щасті та радості.»

Гріненко Анастасія Олегівна

Викладач хореографічних дисциплін.

Навчається на 4 курсі у Вінницькому коледжі культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича за спеціальністю “театральне мистецтво” та Львівському державному університеті фізичної культури та спорту за спеціальністю “хореографія та мистецтвознавство”.

Креативна , амбіційна , бере активну участь у конкурсній діяльності школи та міста . Працює у ВДШМ “Вишенька” з 2018 року.
Педагогічне кредо : “Кожен учень – це особистість і в неї треба вкладати знання, уміння і частинку своєї душі”.

Клімонова Анастасія Олександрівна

Викладач хореографічних дисциплін. Закінчила коледж мистецтв м. Пінськ (Республіка Білорусь), Білоруський державний університет культури і мистецтв (Республіка Білорусь).
Під час роботи у дитячій школі мистецтв м. Пружани (Республіка Білорусь) займалася підготовкою учнів до вступу в вищі навчальні заклади за напрямом «хореографія», була керівником хореографічного ансамблю. Володіє такими навчальними дисциплінами: класичний танець, народно-сценічний танець, історико-побутовий танець, спеціальна гімнастика, фольклорний танець, сучасні напрямки хореографічного мистецтва, історія балету. Працює в школі з 2020 року.

Гринь Анастасія Анатоліївна

Викладач хореографічних дисциплін.
Випускниця ансамблю бального та естрадного танцю “Ритм життя” МО “Овація”.
У 2018 році закінчила Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М. Д. Леотовича за спеціальністю “хореографія”.
З 2016 по 2018 рік викладала дитячу хореографію в центрі розвитку дітей “Лідер” в м. Жмеринка.
З 2021 року працює у ВДШМ “Вишенька”.

Колективи

Усі учні мають можливість бути учасниками таких творчих колективів: «Зразковий аматорський»
ансамбль спортивного бального танцю «Star-Dance»; ансамбль класичного танцю «Варіація»; ансамбль
народного танцю «Пролісок»; «Зразковий аматорський» ансамбль сучасного танцю «V-dance».

«Зразковий аматорський» ансамбль сучасного танцю «V-dance»

ансамбль класичного танцю «Варіація»

ансамбль народного танцю «Пролісок»

ансамбль спортивного бального танцю «Star-Dance»