Хореографічне відділення

Про нас

Відео для перегляду

Хореографічне відділення ВДШМ «Вишенька» відкрилось в 2002 році. Перші викладачі-засновники Дернова О.М. та Унтілова Н.А. запрошували на навчання всіх бажаючих. Уроки проводились в балетному залі ЗОШ №15 та в приміщенні ДНЗ №73.

В 2011 році, завдяки підтримці міської мерії та департаменту культури, хореографічне відділення отримало нове приміщення, обладнане сучасними технологіями та найкращими умовами для занять з хореографії. Одержавши нові можливості, відділення стало не лише центром естетичного виховання дітей, а й місцем спілкування закоханих в мистецтво танцю учнів-підлітків.

Викладачі відділення беруть активну участь у розробці нових навчальних програм та посібників, є постійними учасниками всіх мистецьких заходів міста, беруть участь у заходах міжнародного і всеукраїнського рівнів.

Савюк Марина Володимирівна

завідувач хореографічного відділення

Викладач хореографічних дисциплін. З відзнакою закінчила Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю “хореографія”, продовжує навчання у Рівненському державному гуманітарному університеті.
Бере активну участь у житті школи та міста.
Працює в школі з 2017 року.

Качанюк Наталя Василівна

Викладач народного та сучасного танцю школи мистецтв «Вишенька». В 2004 році закінчила хореографічне відділення Вінницького училища культури та мистецтв ім. М.Д. Леонтовича. В 2006 році закінчила Київський Національний Університет Культури та Мистецтв за напрямком «сучасна хореографія» та в 2015 році Уманський державний педагогічний університет ім. П.Тичини. Працювала артисткою балету ансамблю пісні і танцю Поділля, викладачем школи мистецтв «Вишенька», викладачем класичного танцю в ансамблі «Чугуртма» м. Тбілсі, Грузія.

Кирнична Наталія Юріївна

Викладач хореографії дітей дошкільного віку. Закінчила з відзнакою Вінницьке педагогічне училище за спеціальністю «Вихователь дошкільних закладів», Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю “Вчитель початкових класів”. Працює в школі з 2014 року.

Андрущенко Ольга Олександрівна

Викладач хореографічних дисциплін. Випускниця Народного художнього колективу спортивного бального танцю “Грація”. У 2018 році закінчила Вінницьке училище культури і мистецтв ім.М.Д. Леонтовича за спеціальністю «хореографія», продовжує навчання у Національному університеті фізичного виховання і спорту України (м.Київ). Бере активну участь у житті школи та міста. ЇЇ учні є переможцями Міжнародних, Всеукраїнських, Обласних та Регіональних фестивалів та конкурсів. Працює у Вінницькій дитячій школі мистецтв «Вишенька» з 2019 року. Педагогічне кредо: «Танець – це твій пульс, биття твого серця, твоє дихання. Це ритм твого життя. Це вираз в часі і русі, щасті та радості.»

Тадля Олександр Сергійович

Викладач народно-сценічного танцю. Вихованець Народного ансамблю танцю «Радість».

У 2019 р. закінчив Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича за спеціальністю «хореографія».

З 2019 р. Навчається у Вінницькому педагогічному університеті ім. Михайла Коцюбинського .

Артист балету Академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля». Керівник ансамблю народного танцю «Пролісок»

Приймає активну участь у житті школи та міста.

Клімонова Анастасія Олександрівна

Викладач хореографічних дисциплін. Закінчила коледж мистецтв м. Пінськ (Республіка Білорусь), Білоруський державний університет культури і мистецтв (Республіка Білорусь).
Під час роботи у дитячій школі мистецтв м. Пружани (Республіка Білорусь) займалася підготовкою учнів до вступу в вищі навчальні заклади за напрямом «хореографія», була керівником хореографічного ансамблю. Володіє такими навчальними дисциплінами: класичний танець, народно-сценічний танець, історико-побутовий танець, спеціальна гімнастика, фольклорний танець, сучасні напрямки хореографічного мистецтва, історія балету. Працює в школі з 2020 року.

Гріненко Анастасія Олегівна

Викладач хореографічних дисциплін.

Закінчила Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича за спеціальністю “театральне мистецтво”. Навчається у Львівському державному університеті фізичної культури та спорту за спеціальністю “хореографія та мистецтвознавство”.

Креативна , амбіційна , бере активну участь у конкурсній діяльності школи та міста . Працює у ВДШМ “Вишенька” з 2018 року.

Дмитренко Руслан Віталійович

Викладач бойового гопака “фольклорно-мистецького напрямку”.
У 2005 закінчив Дніпродзержинський коледж фізичного виховання, за спеціальністю “Фізичне виховання і спорт. Викладач фізичного виховання.” У 2011 закінчив Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука, за фахом “Викладач фізичного виховання і спорту, фахівець з адаптивної фізичної культури.”
З 2011 року Тренер з Бойового Гопака.
Учасник Всеукраїнських семінарів, фестивалів та Міжнародних фестивалів Бойового Гопака.
Керівник Вінницької обласної федерації Бойового Гопака.
В школі працює з 2021 року.

Гринь Анастасія Анатоліївна

Викладач хореографічних дисциплін.
Випускниця ансамблю бального та естрадного танцю “Ритм життя” МО “Овація”.
У 2018 році закінчила Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М. Д. Леотовича за спеціальністю “хореографія”.
З 2016 по 2018 рік викладала дитячу хореографію в центрі розвитку дітей “Лідер” в м. Жмеринка.
З 2021 року працює у ВДШМ “Вишенька”.

Колективи

Усі учні мають можливість бути учасниками таких творчих колективів: «Зразковий аматорський»
ансамбль спортивного бального танцю «Star-Dance»; ансамбль класичного танцю «Варіація»; ансамбль
народного танцю «Пролісок»; «Зразковий аматорський» ансамбль сучасного танцю «V-dance».

«Зразковий аматорський» ансамбль сучасного танцю «V-dance»

ансамбль класичного танцю «Варіація»

ансамбль народного танцю «Пролісок»

ансамбль спортивного бального танцю «Star-Dance»