Відділ народних інструментів

Про нас

Відео для перегляду

Навчаючись на відділі народних інструментів, учні мають змогу розвивати як музичні здібності, так і власну креативність та артистизм, отримані уміння та навики завжди будуть реалізовувати у повсякденному житті. Діти навчаються грі на музичних інструментах: баян, акордеон, домра, гітара, бандура та мають змогу бути учасниками різних колективів.
На відділі працюють викладачі з великим досвідом роботи та значними досягненнями. За час існування відділу учні здобули величезну кількість перемог на конкурсах різного рівня (міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних). Багато випускники відділу продовжують навчання у вищих навчальних закладах мистецького направлення.

Нечмоня Тетяна Павлівна 

завідувач відділу народних інструментів

Старший викладач вищої категорії  класу баяна та акордеона, концертмейстер. Закінчила Вінницьке музичне училище ім.М.Леонтовича за спеціальністю «Народні інструменти (баян)», Одеську державну консерваторію ім.А.Нежданової за спеціальністю «Баян». Працює в школі з  2014 року. Лауреат Всеукраїнського конкурсу виконавців на народних інструментах ім.А Онуфрієнка (м.Дрогобич).

Як викладач бере активну участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних науково – практичних конференціях та семінарах, проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджена подяками оргкомітетів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, що проводяться під патронатом Міністерства культури України, Міністерства науки, молоді та спорту України; дипломами та грамотами управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації, департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу – переможці Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів, а також випускники, що стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім.М.Леонтовича.

Заїчко Володимир Олександрович

Старший викладач вищої категорії класу баяна та акордеона, концертмейстер.Закінчив з відзнакою Вінницьке музичне училище ім. М.Д. Леонтовича за спеціальністю «Народні інструменти  (баян)» в класі викладача М.Д. Багінського, Вінницький державний педагогічний інститут за спеціальністю “Музика та методика виховної роботи», аспірантуру Вінницького державного педагогічного університету імені  Михайла Коцюбинського зі спеціальності «Теорія і методика професійної освіти» 1991-1994 рр. викладач класу баяна Вінницької дитячої   школи мистецтв.
1994-1995 рр. вчитель музики Іваньковецької   загальноосвітньої школи I-III ступенів.
1997-1998 рр. асистент кафедри теорії історії музики   Вінницького державного педагогічного університету.

1999-2018 рр. старший викладач Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського.

З 2018 працює в ВДШМ “Вишенька”

Заїчко Тетяна Василівна

Викладач-методист  вищої категорії класу баяна та акордеона. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М.Д.Леонтовича за спеціальністю «Народні інструменти (баян)», з відзнакою – ВДПУ  ім. М. Коцюбинського за спеціальністю “Музична педагогіка та виховання”, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ за спеціальністю “Менеджмент організацій”. З 2011 року – директор ВДШМ «Вишенька». Директор Всеукраїнського конкурсу – фестивалю «Юний концертмейстер» та Міжнародного фестивалю «Мистецтво без кордонів».  Як викладач бере активну участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних науково – практичних конференціях та семінарах, проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджена подяками оргкомітетів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, що проводяться під патронатом Міністерства культури України, Міністерства науки, молоді та спорту України; дипломами та грамотами управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації, департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу – переможці Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів, а також випускники, що стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім.М.Леонтовича та Київського музичного училища ім. Р. Глієра.

Марцинюк Юрій Феліксович

Старший викладач вищої категорії класу баяна та акордеона, концертмейстер. З відзнакою закінчив Вінницьке музичне училище ім. М.Д.Леонтовича  за спеціальністю «Народні інструменти (баян)», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю “Музична педагогіка та виховання”. Працює в школі з 2012 року. Заступник директора з навчально – виховної роботи. Член оргкомітету Всеукраїнського конкурсу – фестивалю «Юний концертмейстер» та Міжнародного фестивалю «Мистецтво без кордонів», член Ради наставників школи. Проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджений грамотами і подяками  управління культури  і мистецтв Вінницької ОДА, виконавчого комітету Вінницької міської ради.

Гончарук Ольга Ігорівна

Викладач класу домри та гітари. Закінчила Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Музичне мистецтво (народні інструменти)» та здобула освітньо-кваліфікаційний рівень магістра у ВДПУ ім. М. Коцюбинського  за спеціальністю “Музичне мистецтво” з відзнакою, отримала кваліфікацію Викладач з класу домри; артист оркестру(ансамблю); керівник оркестру(ансамблю), викладач музичного інструменту (гітара) спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. Вчитель музичного мистецтва. Лауреат Всеукраїнського конкурсу. Працює в школі з 2014 року.

Репей Андрій Ігорович

Викладач класу баяна та акордеона, концертмейстер. Закінчив Вінницьке училище культури та мистецтв  ім. М. Д.  Леонтовича за спеціальністю «Народні інструменти (акордеон)». Працює в школі з 2016 року. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Савюк Владислав Олегович 

Викладач класу гітари. Закінчив Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича  за спеціальністю «Музичне мистецтво (народні інструменти)», Київський національний університет культури і мистецтв за напрямом підготовки “Музичне мистецтво” та Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв. Керівник ансамблю гітаристів. Працює в школі з 2014 року.

Коваль Ганна Сергіївна

Викладач класу бандури. Закінчила Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича.  Нагороджена дипломами та подяками обласного управління культури, департаменту культури, центру народної творчості за активну участь у громадському житті міста. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Нині заочно навчається у Одеській національній музичній академії імені А.В. Нежданова. В школі працює з 2016 року.

Дробчак Юлія Віталіївна

Викладач класу гітари. Закінчила Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Народні інструменти (гітара)» в класі викладача С.М. Селезньова, з відзнакою – ВДПУ  ім. М. Коцюбинського за спеціальністю “Музичне мистецтво” за ступенем вищої освіти «магістр». Працює в школі з 2019 року.

 Білко Катерина Євгеніївна

Викладач класу домри та гітари. Спеціаліст I категорії. У 2004 році з відзнакою закінчила Житомирське державне  музичне училище ім. В.С Косенка за спеціальністю “ Музичне мистецтво” і здобула кваліфікацію артист оркестру (ансамблю), викладач по класу домри, керівник оркестру ( ансамблю). У 2007 році закінчила ВДПУ ім. М. Коцюбинського і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Музична педагогіка та виховання “ та здобула кваліфікацію вчителя музики, керівника інструментального ансамблю та оркестру народних інструментів. Працює в школі з 2007 року.

Стародубець Денис Анатолійович

Викладач класу гітари. Закінчив Дрогобицький музичний коледж імені В.Барвінського за спеціальністю “Музичне мистецтво”. Працює в школі з 2015 року.

Колективи

Усі учні мають можливість бути учасниками таких творчих колективів:

Ансамбль гітаристів молодших класів

Ансамбль гітаристів старших класів

Ансамбль народних інструментів

Вокально-інструментальний ансамбль

Фольклорний ансамбль “Vinfant Voice”

Ансамбль бандуристів