Театральне відділення

Про нас

Відео для перегляду

Ознайомлення, вивчення й оволодіння елементами акторської майстерності, сценічної мови і культури; розвиток фантазії та уяви, творчих і музичних здібностей; створення можливостей для самовираження вихованців; виховання естетично розвиненої особистості; допомога учню у виборі майбутнього життєвого шляху.

Основні завдання роботи відділу театрального мистецтва:
– розвиток творчих здібностей учнів;
– виховання спостережливості, уваги, вольових якостей, фантазії;
– розвиток творчої ініціативи, емоційного реагування на художню видумку;
– виховання культури мовлення, набуття навиків дикції, міміки та пластики;
– розвиток в учнів навиків діяти на сцені реалістично, логічно, ціленаправлено, розкривати зміст доступних їм ролей в дії і взаємодії один з одним;
– розвиток умінь діяти словом, викликати відгук глядачів, впливати на їх емоційний стан;
– розкривати творчі здібності учнів, дати можливість реалізації цих здібностей;
– виховання в учнів добра, любові до ближніх, уваги до людей, рідної землі, небайдужого ставлення до оточуючого світу.

Канівський Дмитро Володимирович

завідувач театрального відділення

Викладач театрального мистецтва. Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю «Театральне мистецтво». Працює в школі з 2014 року. Як викладач проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджений подяками оргкомітетів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, що проводяться під патронатом Міністерства культури України та Міністерства науки, молоді та спорту України; дипломами та грамотами управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації, департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу – переможці Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів.

Педагогічне кредо: «Завданням кожного з нас – зробити процес навчання захоплюючим та радісним. А для цього потрібна посмішка, доброзичливий тон, мистецтво спілкування, почуття гуморутв».

Лисенко Ігор Миколайович

У 1986 році закінчив акторську студію при Київському державному театрі Оперети. Працював за період навчання у Київському театрі Оперети, Київському Державному театрі Опери та Балету, та актором на Державній Кіностудії ім. О. Довженка. Закінчив у 1990му році Київський державний Інститут Культури ім Корнійчука. за спеціальністю “Режисер самодіяльного театрального колективу” У період з 1990-го по 1997 рік працював режисером студентського клубу Київського Державного Торгівельно-Економічного університету. Режисером та актором у молодіжних Київських професіних та аматорських театрів.

Педагогічне кредо “Рости можна все життя! Для цього потрібно лише бажання та натхнення!”

Дубчак Ольга Василівна

Викладач театральних дисциплін

Закінчила Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича за спеціальністю “Театральне мистецтво”. Нині заочно навчається у Чернівецькому Національному університеті ім. Ю.Федьковича, спеціальність “Практична психологія”

Працює у ВДШМ “Вишенька” з 2020 року.

Колективи

Усі учні мають можливість бути учасниками творчого колективу: «Зразкова аматорська» дитяча
театральна студія «Креатив».

Зразкова аматорська театральна студія «Креатив»