Наша гордість

Брояк Анастасія

У 2016 році з відзнакою закінчила школу за фахом “Музичні інструменти. Скрипка» в класі викладача Устеленцевої О.В.. Протягом навчання здобувала перемоги у професійних конкурсах та фестивалях різного рівня.

Найвагоміші здобутки за останні роки: ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Юний концертмейстер»; ІІ місце у Регіональному конкурсі вокальної та інструментально-виконавської майстерності «Струни Поділля»; ІІІ місце у загальноміському конкурсі юних виконавців “Кришталева нота” (музично-теоретична Олімпіада).

У 2016 році стала студенткою ВУКіМ ім. Леонтовича.

Лисенко Роман

У 2016 році з відзнакою закінчив школу за фахом “Музичні інструменти. Синтезатор» в класі викладача Орлової Е.В.. Приймав активну участь в організації тематичних концертів, присвячених ювілею І.С. Баха, Е. Гріга, В. Моцарта, конкурсі «Юний концертмейстр».

Нікітчук Мирослава

У 2016 році з відзнакою закінчила школу за фахом «Сольний спів» в класі викладача Кравченко Н. Д.. Протягом навчання брала участь у професійних конкурсах та фестивалях різного рівня. Найвагоміші здобутки за останні роки: Відкритий (Регіональний) конкурс вокального мистецтва «Осіння мелодія» (м. Гнівань) – І місце; Загальноміський конкурс «Крок до мрії» – ІІ місце; Обласний конкурс «Подільське весна» – І місце; Загальноміський конкурс «Кришталева нота» – ІІ місце.

У 2016 році стала студенткою ВУКіМ ім.Леонтовича диригентсько-хорового відділу.

Новіцька Валерія

У 2016 році з відзнакою закінчила школу за фахом “Образотворче мистецтво” в класі викладача Козак І. В.. Протягом навчання здобула грунтовні знання та виявила здібності у живописі. Брала активну участь у міських та шкільних заходах. Її роботи було представлено у всіх виставках які було презентовано в «Прозорому офісі». Брала участь у професійних конкурсах різного рівня. Найвагоміші здобутки за останні роки: участь у конкурсі сатири і гумору «Вінницька гуморина» ім. А. П. Гарматюка (2014 рік); у Міському конкурсі юних художників «Малюємо старовинну Вінницю» (2014 рік); Учась уконкурс юних художників «Малюємо європейську Вінницю» 2014 рік).

Пауткін Данііл

У 2016 році з відзнакою закінчив школу за фахом “Образотворче мистецтво” в класі викладача Козак І. В.. Протягом навчання був активним учасником усіх міських та шкільних заходів та професійних конкурсів, але особливу увагу приділяє скульптурним композиціям, його творчість у даному виді мистецтва досягла високого рівня. Найвагоміші здобутки за останні роки: участь у всіх виставках які було презентовано в «Прозорому офісі» Вишенька.Участь у міських конкурсах: Міська виставка – конкурс дитячого малюнка «Світ навколо нас» (в рамках проекту «Чорнобиль очима дітей») (2014 рік.); конкурс сатири і гумору «Вінницька гуморина» ім. А. П. Гарматюка (2014 рік); конкурс юних художників «Малюємо старовинну Вінницю» (2015 рік); конкурс юних художників «Малюємо європейську Вінницю» (2015 рік).

Воловик Анастасія

У 2015 році з відзнакою закінчила школу за фахом «Музичні інструменти. Скрипка» в класі старшого викладача Котельнікової І.Г.. Протягом навчання здобула велику кількість перемог у професійних конкурсах та фестивалях різного рівня. Найвагоміші здобутки за останні роки: неодноразово – дипломант Міжнародного конкурсу юних виконавців «Подільський водограй»; лауреат І ступеня Всеукраїнського конкурсу «Юний концертмейстер»; володар Гран-Прі Регіонального конкурсу вокальної та інструментально-виконавської майстерності «Струни Поділля»; І місце у загальноміському конкурсі юних виконавців “Кришталева нота”.

У 2015 році стала студенткою Київського державного музичного училища імені Р.М. Глієра.

Іжаківська Яна

У 2015 році з відзнакою закінчила школу за фахом «Сольний спів» в класі викладача Кравченко Н.Д.. Протягом навчання брала участь у професійних конкурсах та фестивалях різного рівня. Найвагоміші здобутки за останні роки: володар Гран-Прі Міжнародного дитячого фестивалю-конкурсу «Соняшник» (м. Київ); лауреат І ступеня Відкритого (Регіонального) конкурсу вокального мистецтва «Осіння мелодія» (м. Гнівань); лауреат ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Зимові зустрічі» (м. Львів).

Козак Валентина

У 2015 році з відзнакою закінчила школу за фахом «Музичні інструменти. Скрипка» в класі старшого викладача Котельнікової І.Г.. Протягом навчання здобула велику кількість перемог у професійних конкурсах та фестивалях різного рівня. Найвагоміші здобутки за останні роки: неодноразово – дипломант Міжнародного конкурсу юних виконавців «Подільський водограй»; лауреат І ступеня Всеукраїнського конкурсу «Юний концертмейстер»; володар Гран-Прі Регіонального конкурсу вокальної та інструментально-виконавської майстерності «Струни Поділля»; І місце у загальноміському конкурсі юних виконавців “Кришталева нота”.

У 2015 році стала студенткою Київського державного музичного училища імені Р.М. Глієра.

Мосійчук Вікторія

У 2015 році з відзнакою закінчила школу за фахом «Музичні інструменти. Фортепіано» в класі старшого викладача Лисенко Т.А.. Протягом навчання здобула велику кількість перемог у професійних конкурсах та фестивалях різного рівня. Найвагоміші здобутки за останні роки: лауреат ІІІ ступеня Міжнародного конкурсу ім. Є. Станковича (м. Київ); лауреат ІІІ ступеня Міжнародного конкурсу юних виконавців «Подільський водограй»; лауреат ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу юних піаністів «Чернігів скликає таланти».

Гунько Артур

У 2014 році з відзнакою закінчив школу за фахом “Музичні інструменти. Баян» в класі старшого викладача Нечмоні Т.П.. Протягом навчання брав участь у професійних конкурсах та фестивалях різного рівня. Найвагоміші здобутки за останні роки: дипломант Міжнародного конкурсу «Perpetum Mobile» (м.Дрогобич); лауреат ІІІ ступеня Національного конкурсу «Рідні наспіви» (м.Донецьк»); лауреат ІІІ премії (тричі) Регіональному конкурсі вокальної та інструментально-виконавської майстерності «Струни Поділля»; лауреат ІІ ступеня (двічі) Регіонального конкурсу «Музично виконавської майстерності серед молоді та юнацтва»; ІІІ місце (тричі) у загальноміському конкурсі юних виконавців “Кришталева нота”.

Мигаль Софія

У 2014 році з відзнакою закінчила школу за фахом «Музичні інструменти. Фортепіано» в класі старшого викладача Овдієнко І. Ю.. Протягом навчання брала участь у професійних конкурсах та фестивалях різного рівня. Найвагоміші здобутки за останні роки: диплом ІІІ ступеня – IV та V регіональний конкурс вокально та інструментально-виконавської майстерності «Струни Поділля». У 2014 році стала студенткою дирегенсько-хорового відділу училища культури і мистецтва ім. М.Д. Леонтовича.

Мельницька Олеся

У 2014 році з відзнакою закінчила школу за фахом “Музичні інструменти. Акордеон” в класі викладача-методиста Заїчко Т. В.. Протягом навчання здобула велику кількість перемог у професійних конкурсах та фестивалях різного рівня. Найвагоміші здобутки за останні роки: І місце у Міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів (м. Ланчіано, Італія); І місце у Міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів “PERPETUM MOBILE” (м. Дрогобич); ГРАН-ПРІ у Міжнародному дитячому фестивалі-конкурсі мистецтв “Соняшник” (м. Київ);ІІ місце у І-му Всеукраїнському конкурсі виконавців на народних інструментах імені А. Онуфрієнка (м. Дрогобич); ІІ місце (неодноразово) у Всеукраїнському конкурсі – фестивалі виконавців на народних інструментах “Провесінь” (м. Кіровоград І місце);І місце (двічі) у регіональному конкурсі інструментально-виконавської та вокальної майстерності “Струни Поділля”;І місце (тричі) у обласному конкурсі учнів ПСМНЗ “Подільська весна”; І місце (тричі) у загальноміському конкурсі юних виконавців “Кришталева нота”.

У 2014 році стала студенткою Київського державного музичного училища імені Р.М. Глієра, адже у рейтингу абітурієнтів також посіла І місце.

Сліпчик Володимир

У 2014 році з відзнакою закінчив школу за фахом “Музичні інструменти. Гітара» в класі викладача Герасимовської К. О.. Протягом навчання здобув велику кількість перемог у професійних конкурсах та фестивалях різного рівня. Найвагоміші здобутки за останні роки: лауреат ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу виконавців на народних інструментах ім. Онуфрієнка (м. Дрогобич); лауреат ІІІ ступеня (двічі) Всеукраїнського фестивалю – конкурсу виконавців на народних інструментах «Провесінь» ( м. Кіровоград); лауреат ІІІ ступеня Регіонального конкурсу вокальної та інструментально-виконавської майстерності «Струни Поділля»; лауреат ІІ ступеня Обласного конкурсу учнів ПСМНЗ «Подільська весна»; ІІ місце у загальноміському конкурсі юних виконавців “Кришталева нота”.

Буракова Дана

У 2013 році з відзнакою закінчила школу за фахом «Музичні інструменти. Скрипка» в класі старшого викладача Котельнікової І.Г. Протягом навчання здобула велику кількість перемог у професійних конкурсах та фестивалях різного рівня. Найвагоміші здобутки за останні роки: неодноразово – дипломант Міжнародного конкурсу юних виконавців «Подільський водограй»; Регіонального конкурсу вокальної та інструментально-виконавської майстерності «Струни Поділля»; І місце у загальноміському конкурсі юних виконавців “Кришталева нота”.

У 2013 році стала студенткою ВУКіМ ім. Н.Д. Леонтовича, яке закінчила у 2015р., готується до вступу до Університету музики у Німеччині.

Ковальська Анастасія

У 2012 році з відзнакою закінчила за фахом «Сольний спів» в класі викладача Олійник О. П.. Протягом навчання брала участь у професійних конкурсах та фестивалях різного рівня. Найвагоміші здобутки за останні роки: ІІ місце у загальноміському конкурсі юних виконавців “Кришталева нота”; ІІІ місце у 3-му Регіональному конкурсі вокальної та інструментально-виконавської майстерності «Струни Поділля».

У 2012 році стала студенткою ВУКіМ ім.Леонтовича диригентсько-хорового відділу.

Зябченко Діана

У 2011 році з відзнакою закінчила школу за фахом «Сольний спів» в класі викладача Кравченко Н. Д.. Протягом навчання брала участь у професійних конкурсах та фестивалях різного рівня. Найвагоміші здобутки за останні роки: Всеукраїнський фестиваль- конкурс класичної музики та співу «Золота ліра» (м. Дніпропетровськ) – ІІ місце; Відкритий (Регіональний) конкурс вокального мистецтва «Осіння мелодія» (м. Гнівань) – ІІ місце; Обласний конкурс «Подільське весна» – І місце; Обласний конкурс в рамках ІХ міжнародного фестивалю ім. П.І. Чайковського та Н.Ф. фонМек «Жмеренський камертон».