Художнє відділення

Про нас

Відео для перегляду

Талановиті педагоги-митці образотворчого відділення навчають дітей сприйняття світу в яскравих барвах та творчому погляду на життя. Викладачіі спрямовують свою роботу на емоційний, креативний та інтелектуальний розвиток дитини.

В програму навчання входять такі предмети:
-малюнок;
-живопис;
-композиція;
-скульптура;
-декоративно-прикладне мистецтво;
-історія мистецтва.

Також на відділі працює клас комп’ютерної графіки

Навчання шестирічне, по закінченню якого учням вручаються свідоцтва державного зразка.

Учні відділення беруть участь у виставках та конкурсах міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного значення, найкращі учні нагороджуються стипендією міського голови.

Козак Ірина Вікторівна

завідувач художнього відділення

Викладач образотворчого мистецтва. Закінчила Єнакієвський технікум радянської торгівлі за спеціальністю «Художник – оформлювач», згодом – Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю ” Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання». Працює в школі з 2012 року. Як викладач бере участь в обласних науково – практичних семінарах, проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджена грамотами та подяками обласного управління культури, департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу – переможці Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів, а також випускники, що стали студентами Вінницького коледжу будівництва та архітектури

Урунова Аліна Вікторівна

Викладач образотворчого мистецтва. Вищу освіту отримала у Львівській національній академії мистецтв (2012-2016р.). Здобула ступінь бакалавра за напрямом “образотворче мистецтво” та кваліфікацією “Художник сакрального мистецтва, викладач”. Малюю реалістичні портрети, пейзажі, натюрморти, рисунки, ілюстрації та інше. Відкрита для цікавих проєктів, плідної співпраці та нового досвіду.

Пірус-Бершадська Інна Володимирівна

Викладач образотворчого мистецтва. Випускниця відділення ОТМ Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька».

У 2003 році закінчила Решетилівський художній ліцей і вступила до Полтавського національного технічного університету (архітектурний факультет, кафедра образотворчого декоративно-прикладного мистецтва), який закінчила в 2009 році.

Основний напрямок творчої діяльності – гобелен, графіка. Брала участь в Міжнародному конкурсі дитячої творчості «Хвиля фантазії» в
м. Сочі. У 1999 році отримала премію «Гран-прі», а в 2000 році – лауреат конкурсу. Бере активну участь в художніх виставках. Твори Пірус-Бершадської І.В. знаходяться в приватних колекціях України, Росії, Ізраїлю та Італії.

Мельничук Ольга Миколаївна

Вчитель образотворчого мистецтва. У 2013 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Образотворче мистецтво” та здобула кваліфікацію викладача образотворчих дисциплін у вищій школі. з 2021 року працює у Вінницькій дитячій школі мистецтв “Вишенька”