Відділ хорового та сольного співу

Про нас

У закладі «Вінницька дитяча школа мистецтв «Вишенька» надзвичайно великого значення надають дитячому співу. Спів дуже важливий не лише для духовного, але й для фізичного розвитку дитини. Він є своєрідною гімнастикою, яка сприяє правильному росту грудної клітини, зміцнює дихальну і серцево-судинну систему, розвиває і тренує слух, артикуляційний апарат, а уроки вокалу, хору, ансамблю приносять багато радості й задоволення дітям.
У 2003-2004 навчальному році на музичному відділі відкрився клас сольного співу. Перший викладач класу сольного співу – Писарська Лідія Сергіївна. У 2012-2013 навчальному році відкрито клас хорового співу. У 2015 році було відкрито клас сольного естрадного співу. У 2012-2013 році було створено хоровий колектив учнів молодших класів.
На відділі ведеться активна творча робота з учнями: юні вокалісти беруть участь у місцевих, обласних, регіональних, міжнародних та всеукраїнських конкурсах.

Писарська Лідія Сергіївна

завідувач відділу сольного та хорового співу 

Викладач вищої категорії, старший викладач класу сольного співу. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Музичне мистецтво (диригентсько – хоровий відділ)», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю “Музична педагогіка та виховання”. Працює в школі з 2003 року. Керівник хору перших класів. Проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджена грамотами і подяками Департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу – переможці Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів. Випускники стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича.

Кравченко Наталя Дмитрівна 

Викладач першої категорії класу сольного співу. Закінчила Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю “Музичне виховання”. Працює в школі з 2006 року. Керівник хору середніх класів та вокального ансамблю викладачів. Завідувач музичного відділення, член Ради наставників школи. Проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджена грамотами і подяками Обласного управління культури і мистецтв, Департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу – переможці Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів. Випускники стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича.

Виговська Вероніка Михайлівна

Викладач класу хорового та сольного співу. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Музичне мистецтво (диригентсько-хоровий відділ)», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю “Музична педагогіка та виховання” та магістратуру при Вінницькому педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського за спеціальністю “Музичне мистецтво (вокал)”. Працює в школі з 2013 року. Керівник хору молодших класів. Проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджена грамотами і подяками Департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу – переможці Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів. Випускники стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича.

Баб’як Тетяна Тимофіївна

Викладач хорового та сольного співу. Закінчила Хмельницьке музичне училище ім. В.І.Заремби (відділ «Хорове диригування»). Навчалась у Одеській національній музичній академії ім. А.В.Нежданової (кафедра «Хорового диригування»). Зараз заочно навчається у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М.Коцюбинського за спеціальністю «Музичне мистецтво» на кафедрі «Інструментальної підготовки» (фортепіано). Працює в школі з 2020 року.

Колективи

Усі учні мають можливість бути учасниками таких творчих колективів:

Вокальний ансамбль «The best»

Вокальний ансамбль Діти-квіти

Зразковий аматорський хор старших класів Гармонія

Хор середніх класів