Відділ струнно-смичкових інструментів

Про нас

Перевага струнно-смичкових інструментів полягає в томe, що діти з початкових класів мають можливість грати в великих ансамблях, завдяки чому розвивається увага, ритм, інтонація, тощо.
В сучасній академічній музиці використовують чотири смичкові інструменти — скрипка, альт, віолончель та контрабас, ці інструменти утворюють струнну групу симфонічного або камерного оркестру.

Рудних Наталія Іванівна

завідувач відділу струнно-смичкових інструментів

Викладач класу скрипки. Спеціаліст II категорії.

Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Струнно – смичкові інструменти (скрипка)», Київський державний інститут культури.

Працює в школі з 2017 року.

Лізановська Людмила Леонідівна

Викладач класу скрипки. Спеціаліст I категорії

Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Струнно – смичкові інструменти (скрипка)», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю “Музична педагогіка та виховання”.

Працює в школі з 2014 року. Серед учнів класу – лауреат 1 та 2 ступенів Всеукраїнського та регіонального конкурсів. Нагороджена подяками оргкомітетів Всеукраїнського та регіонального конкурсів.

Білейчук Ольга Олегівна

Викладач класу віолончелі.
Закінчила в 2007 році Вінницьке училище культури і мистецтв їм.М.Д.Леонтовича за спеціальністю «Музичне мистецтво».
В 2010 році отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Мистецтво» та здобула кваліфікацію бакалавра мистецтв,вчителя музики.В школі викладає з 2013 року.

Лиманська Тетяна Володимирівна

Викладач класу скрипки. Спеціаліст ІІ категорії.

В 2011 році закінчила Уманське державне музичне училище ім. П.Д.Демуцького за спеціальністю «Музичне мистецтво» та здобула кваліфікацію викладача скрипки, учасника оркестру, ансамблю, керівника оркестру, ансамблю.

В 2014 році закінчила Уманський державний педагогічний університет ім. П.Г.Тичини за спеціальністю «Музичне мистецтво» та здобула кваліфікацію вчителя музики, етики, естетики, вчителя художньої культури.

З 2011 по 2012 рр. працювала у Ватутінській дитячій музичній школі на посаді викладача класу скрипки.

У ВДШМ «Вишенька» працює з 2013 року. ЇЇ учні є лауреатами міських, регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, ведуть активну концертну та конкурсну діяльність.

Педагогічне кредо: «Талант є у всіх, тому для людини з бажанням та любов’ю до праці не існує перешкод».

Дроздова-Кучерук Катерина Євгеніївна

Викладач класу скрипки. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Музичне мистецтво», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Музичне мистецтво». Нині заочно навчається в аспірантурі Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського. Працює в школі з 2016 року.

Брояк Анастасія Михайлівна

У 2016 році закінчила школу мистецтв «Вишенька». Переможниця конкурсу «Струни Поділля 2016».
Гастролююча скрипалька з 2016 року. Щороку налічую близько 150 виступів.
З 2016 по 2020 рік навчалась у Вінницькому коледжі культури і мистецтв.
З 2020 року викладаю у школі мистецтв «Вишенька»

Колективи

Усі учні мають можливість бути учасниками таких творчих колективів

«Зразковий аматорський» ансамбль скрипалів «Скерцино»

«Зразковий аматорський» ансамбль скрипалів «Скерцино»

Перевага струнно-смичкових інструментів полягає в тому. що діти з початкових класів мають можливість грати в великих ансамблях, завдяки чому розвивається увага, ритм, інтонація, тощо.