Відділ струнно-смичкових інструментів

Про нас

Відео для перегляду

Відділ струнно–смичкових інструментів школи мистецтв «Вишенька» відкрився 2003 року. Засновником його була викладач Котельникова І. Г. З першого року проводилась робота по розширенню контингенту на відділі, завдяки чому створився унісон скрипалів. Діти почали брати участь у концертній діяльності школи та міста.
На відділі панує творча атмосфера. За роки існування відділу яскраві діти приймають активну участь в міських, обласних, міжнародних конкурсах, в громадському житті міста. З великою зацікавленістю учні відділу займаються на уроках ансамблю. На відділі функціонує два таких колективи: ансамбль молодших класів «Карамельки», та ансамбль старших класів «Скерцино», який має звання зразкового.
Педагогами відділу проводиться об`ємна методична робота (відкриті уроки. тематичні уроки, доповіді). До цих заходів залучаються учні відділу. Учні викладачів Рудних Н.І., Лиманської Т.В. продовжують навчання у вищих мистецьких навчальних закладах.
Перевага струнно-смичкових інструментів полягає в тому, що діти з перших уроків розвивають слух, координацію рухів, дрібну моторику. Мають можливість грати в великих ансамблях, що дає змогу відчути себе артистом з початкових класів.

Рудних Наталія Іванівна

завідувач відділу струнно-смичкових інструментів

Викладач класу скрипки. Спеціаліст вищої категорії.

Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Струнно – смичкові інструменти (скрипка)», Київський державний інститут культури.

Працює в школі з 2017 року.

Лізановська Людмила Леонідівна

Викладач класу скрипки. Спеціаліст вищої категорії

Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Струнно – смичкові інструменти (скрипка)», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю “Музична педагогіка та виховання”.

Працює в школі з 2014 року. Серед учнів класу – лауреат 1 та 2 ступенів Всеукраїнського та регіонального конкурсів. Нагороджена подяками оргкомітетів Всеукраїнського та регіонального конкурсів.

Білейчук Ольга Олегівна

Викладач класу віолончелі.
Закінчила в 2007 році Вінницьке училище культури і мистецтв їм.М.Д.Леонтовича за спеціальністю «Музичне мистецтво».
В 2010 році отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Мистецтво» та здобула кваліфікацію бакалавра мистецтв,вчителя музики.В школі викладає з 2013 року.

Лиманська Тетяна Володимирівна

Викладач класу скрипки. Спеціаліст ІІ категорії.

В 2011 році закінчила Уманське державне музичне училище ім. П.Д.Демуцького за спеціальністю «Музичне мистецтво» та здобула кваліфікацію викладача скрипки, учасника оркестру, ансамблю, керівника оркестру, ансамблю.

В 2014 році закінчила Уманський державний педагогічний університет ім. П.Г.Тичини за спеціальністю «Музичне мистецтво» та здобула кваліфікацію вчителя музики, етики, естетики, вчителя художньої культури.

З 2011 по 2012 рр. працювала у Ватутінській дитячій музичній школі на посаді викладача класу скрипки.

У ВДШМ «Вишенька» працює з 2013 року. ЇЇ учні є лауреатами міських, регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, ведуть активну концертну та конкурсну діяльність.

Педагогічне кредо: «Талант є у всіх, тому для людини з бажанням та любов’ю до праці не існує перешкод».

Заровкіна Девора Сергіївна.

Викладач класу скрипки. Закінчила Вінницький музичний коледж ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Струнно – смичкові інструменти (скрипка)»
Лауреат 3 ступеня II Міжнародного інструментального конкурсу ім. І. Я. Падеревського.

Колективи

Усі учні мають можливість бути учасниками таких творчих колективів

«Зразковий аматорський» ансамбль скрипалів «Скерцино»

«Зразковий аматорський» ансамбль скрипалів «Скерцино»

Перевага струнно-смичкових інструментів полягає в тому. що діти з початкових класів мають можливість грати в великих ансамблях, завдяки чому розвивається увага, ритм, інтонація, тощо.