Відділ духових та ударних інструментів

Про нас

Відео для перегляду

Популярність духових інструментів з роками зростає і зараз ми бачимо їх не тільки в академічних та джазових колективах, а й в багатьох сучасних музичних колективах. Обираючи духовий чи ударний інструмент для дитини, Ви даєте їй не тільки широкий вибір для творчості, але й квиток у подальше життя – на базі вищих навчальних закладів і у навчальних закладах силових відомств найчастіше створюють духові оркестри, що значно полегшує вступ до вищезгаданих закладів.

Відділ має відповідну матеріальну базу (приміщення для занять та власні духові та ударні музичні інструменти). Одним із важливих факторів вибору духового інструменту для батьків є здоров’я дитини. Адже неодноразово доведено, що саме духові інструменти допомагають зміцнити імунітет дитини проти респіраторних захворюваннях, а при деяких видах астми і зовсім здолати хворобу.

Для дітей головним аргументом у виборі інструменту є бажання грати в духовому оркестрі, виступаючи на сцені у великому колективі. Духові інструменти дають можливість широкого вибору для творчого самовираження дитини – популярні і сольні виступи, і участь у різноманітних ансамблях та оркестрах.

Репей Андрій Ігорович

завідувач відділу духових та ударних інструментів 

Викладач ударних інструментів. Бере участь у громадському житті школи і є активним учасником шкільних та міських культурно-мистецьких заходів. Виступає як соліст в ансамблі з баяністами, вокалістами. Був нагороджений грамотами та дипломами виконавчого комітету Вінницької міської ради, організаторів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалів. Легко знаходить спільну мову з співробітниками, колегами, учнями. Учні класу беруть активну участь в творчому житті школи.

Арсеньєв Віктор Васильович

Викладач вищої категорії класу тромбону. Закінчив Чернівецьке музичне училище за спеціальністю «Духові інструменти (тромбон)», Львівську консерваторію за спеціальністю «Тромбон». В школі працює з 2016 року. Керівник естрадного ансамблю. Серед учнів класу – переможці Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів, а також випускники, що стали студентами вищих навчальних закладів.

Зудова Анастасія Львівна

Викладач ІІ категорії класу саксофона, кларнета, сопілки. Закінчила Житомирське музичне училище ім. В. Косенка за спеціальністю «Музичне мистецтво (саксофон)», Вінницький педагогічний університет ім. М.Коцюбинського за спеціальністю «Музична педагогіка та виховання», Донецький національний університет ім. В. Стуса за спеціальністю «Наука про освіту. Педагогіка вищої школи». Працює в школі з 2011 року. Нагороджена дипломами, грамотами та подяками обласного управління культури, департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу – переможці Міжнародних та міських конкурсів.

Руденький Олег Іванович

Викладач класу труби. Закінчив Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Духові та ударні інструменти (труба)», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Музична педагогіка та виховання». Працює в школі з 2014 року. Керівник гурту «Фанфари Купала».

Орихівський Вадим Ігорович

З 2011-2017 працював у дитячій школі мистецтв номер 2 ім.С.Ріхтера м.Житомир.Під час роботи учні класу брали участь у різних огляд-конкурсах з кларнету, блокфейти, ансамблів духових іструментів та в складі духового оркестру Неодноразово займали призові місця та ставали переможцями обласних, реніональних та всеукраїнських конкурсів.У 2013 закінчив навчання у Житомирському фаховому коледжі ім.В.С.Косенко по спеціальності кларнет та здобув спеціальність “викладач духових інструментів, артист оркестру(ансамблю),керівник самодіяльного духового оркестру.У 2017 році завершив навчання у Житомирському державному університеті ім.І.Франка за спеціальністю “викладач мистецьких дисциплін.”
З 2017 по 2020 проходив службу в лавах Національної Гвардії України, брав участь у відновленні суверенітету та територіальної цілісності України в зоні АТО/ООС.Має державні нагороди.З 2021 працює на посаді викладача духових інструментів ВДШМ “Вишенька”.

Ткачук Максим Сергійович

Викладач духових та ударних інструментів. В 2004 року почав навчання у Хорольській ДМШ, факультативно брав уроки гри на кларнеті у Полтавському музичному училищі ім. М.В.Лисенка. З 2007 по 2011 був студентом і здобув освітній рівень молодшого спеціаліста.
У 2011 – 2016 році навчався у Харківській державній академії культури також по класу кларнета.
Після закінчення Академії вступив до лавр Збройних Сил України, а саме підписав військовий контракт із Центром військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України м.Вінниця, де було прийнято на посаду артиста оркестру.У 2020 році почав працювати у школі мистецтв “Вишенька”.

Гопак Михайло Сергійович

Викладач класу тромбона. Закінчив Уманське обласне музичне училище ім. П.Д.Демуцького в 2015 році за спеціальністю “Музичне мистецтво “та здобув кваліфікацію викладач тромбону початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів;артист оркестру,ансамблю.
Лауреат всеукраїнських конкурсів.
Працює в школі з 2020 року.

Слободянюк Олександр Вікторович

Викладач флейти. У 2017 році закінчив Вінницьку дитячу школу мистецтв “Вишенька” за спеціальністю “флейта” . З 2017 року навчається в Вінницькому коледжі культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича за спеціальністю “флейта”, клас викладача Коломійця І.І. Учасник всеукраїнського конкурсу. Працює в школі з 2020 року.

Колективи

Усі учні мають можливість бути учасниками творчого колективу

Оркестр духових інструментів