Відділ духових та ударних інструментів

Про нас

Відео для перегляду

Популярність духових інструментів з роками зростає і зараз ми бачимо їх не тільки в академічних та джазових колективах, а й в багатьох сучасних музичних колективах. Обираючи духовий чи ударний інструмент для дитини, Ви даєте їй не тільки широкий вибір для творчості, але й квиток у подальше життя – на базі вищих навчальних закладів і у навчальних закладах силових відомств найчастіше створюють духові оркестри, що значно полегшує вступ до вищезгаданих закладів.

Відділ має відповідну матеріальну базу (приміщення для занять та власні духові та ударні музичні інструменти). Одним із важливих факторів вибору духового інструменту для батьків є здоров’я дитини. Адже неодноразово доведено, що саме духові інструменти допомагають зміцнити імунітет дитини проти респіраторних захворюваннях, а при деяких видах астми і зовсім здолати хворобу.

Для дітей головним аргументом у виборі інструменту є бажання грати в духовому оркестрі, виступаючи на сцені у великому колективі. Духові інструменти дають можливість широкого вибору для творчого самовираження дитини – популярні і сольні виступи, і участь у різноманітних ансамблях та оркестрах.

Репей Андрій Ігорович

завідувач відділу духових та ударних інструментів 

Викладач ударних інструментів. Бере участь у громадському житті школи і є активним учасником шкільних та міських культурно-мистецьких заходів. Виступає як соліст в ансамблі з баяністами, вокалістами. Був нагороджений грамотами та дипломами виконавчого комітету Вінницької міської ради, організаторів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалів. Легко знаходить спільну мову з співробітниками, колегами, учнями. Учні класу беруть активну участь в творчому житті школи.

Арсеньєв Віктор Васильович

Викладач вищої категорії класу тромбону. Закінчив Чернівецьке музичне училище за спеціальністю «Духові інструменти (тромбон)», Львівську консерваторію за спеціальністю «Тромбон». В школі працює з 2016 року. Керівник естрадного ансамблю. Серед учнів класу – переможці Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів, а також випускники, що стали студентами вищих навчальних закладів.

Руденький Олег Іванович

Викладач класу труби. Закінчив Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Духові та ударні інструменти (труба)», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Музична педагогіка та виховання». Працює в школі з 2014 року. Керівник гурту «Фанфари Купала».

Новосадов Ярослав Григорович

Викладач класу флейти. Закінчив Житомирське музичне училище ім. В. С. Косенка за спеціальністю «Духові та ударні інструменти (флейта)», Одеську національну музичну академію ім. А. В. Нежданової, продовжує навчання  в Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського. Брав участь у міжнародних конференціях та конкурсах. Працює в школі з 2021 року.

Навроцька Анна Олександрівна

Викладач класу кларнета. Закінчила Вінницький фаховий коледж мистецтв ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю музичне мистецтво, відділ оркестрових духових та ударних інструментів (кларнет,клас викладача Федоренко А.А.)
Продовжує навчання у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського. прцює в школі з 2021 року.

Сапожніков Станіслав В’ячеславович

Викладач класу саксофона. Навчається у Вінницькому фаховому коледжі мистецтв ім.М.Д. Леонтовича за спеціальністю музичне мистецтво, відділ оркестрових духових та ударних інструментів. Лауреат різноманітних конкурсів. Працює в школі з 2021 року.

Колективи

Усі учні мають можливість бути учасниками творчого колективу

Оркестр духових інструментів