Фортепіанний відділ

Про нас

Фортепіанний відділ був створений в 2002 році. На відділі працюють викладачі з великим досвідом роботи, методист, старший викладач, спеціалісти вищої, першої та другої категорій. Серед них є випускники Одеської національної державної музичної академії ім. А. В. Нежданової, Донецької музичної академії ім. С Прокоф’єва, Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського та інших різноступеневих спеціальних закладів. Викладачі фортепіанного відділу постійно удосконалюють свою педагогічну та виконавську майстерність, беручи участь у майстер-класах, обласних семінарах викладачів музичних шкіл області, звітних концертах школи та шкіл естетичного виховання.Учні, що навчаються на фортепіанному відділі, розвивають свій творчий потенціал, отримують професійну музичну освіту, що надає можливість їм вступати до вищих музичних навчальних закладів, отримуючи фах викладача по класу фортепіано та концертмейстера.

Недбалюк Анастасія Олександрівна

завідувач фортепіанного відділу

Викладач класу фортепіано та концертмейстер першої категорії. У 2010 році закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю “Фортепіано”. У 2014 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю “Музичне мистецтво” з відзнакою. З 2010 – 2018 р.р. працювала на посаді концертмейстера у Вінницькій дитячій музичній школі #2. Як концертмейстер брала участь в багатьох обласних та міських конкурсах з учнями школи. З 2018-2020 р.р. працювала на посаді концертмейстера у Лука – Мелешківській дитячій школі мистецтв. Брала участь в обласних, міських та міжнародних конкурсах. Нагороджена дипломами, грамотами і подяками Обласного управління культури та департаменту Вінницької міської ради. Працює в школі з 2020 року.

Лисенко Тамара Анатоліївна

Викладач-методист вищої категорії, класу фортепіано.
У 1986 році закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Фортепіано», з відзнакою.
У 2009 році закінчила ВДПУ ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Музична педагогіка та виховання». Працює в школі з дня заснування закладу з 2002 року. Як викладач проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Член Ради наставників. Нагороджена подяками оргкомітетів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, що проводяться під патронатом Міністерства культури України; дипломами та грамотами управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації, департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу – лауреати Міжнародних, Всеукраїнських, регіональних та міських конкурсів. Випускники стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича, гуманітарно-педагогічного коледжу музичного відділення та КНМА ім. П. І. Чайковського. Учениця класу Свирид Ліна продовжує навчання в десятирічці м. Бруно (Франція).

Троянова Олена Василівна

Викладач-методист вищої категорії класу фортепіано. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Фортепіано». У 1979 році   закінчила Одеську Державну консерваторію ім. О. Нежданової за спеціальністю «Фортепіано». Працює в школі з 2010 року. Член Національної Всеукраїнської музичної спілки, голова Ради наставників школи. Як викладач проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджена подяками Обласного управління культури та Департаменту культури. Серед учнів класу – лауреати Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів, а також випускники, що стали студентами музичних училищ, консерваторій та музично-педагогічних університетів. Автор збірки «Фортепіанні ансамблі» та методичних рекомендацій «Нотна читанка», виданих інститутом підвищення кваліфікації викладачів.

Мельник Катерина Віталіївна

Концертмейстер вищої категорії. Голова Громадської Організації “Фортіссімо”. У 1992 році закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича з відзнакою за спеціальністю «Фортепіано».У 1997 році закінчила Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Музичне виховання». Працює в школі з 2007 року. Є одним з провідних концертмейстерів школи мистецтв «Вишенька». Бере активну участь у Міжнародних, Всеукраїнських, Регіональних, обласних і міських конкурсах з кращими учнями школи. Нагороджена подяками оргкомітетів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, що проводяться під патронатом Міністерства культури України, Міністерства науки, молоді та спорту України; дипломами та грамотами управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації, департаменту культури Вінницької міської ради.

Жогова Людмила Юріївна

Викладач класу фортепіано та концертмейстер першої категорії. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Фортепіано» в 1979 році. Працює в школі з 2014 року. Серед випускників – студенти вищих мистецьких навчальних закладів.

Коробійчук Ніна Іванівна

Викладач класу фортепіано, концертмейстер. У 1973 році закінчила Вінницьке музичне училище ім. М.Леонтовича за спеціальністю «Фортепіано». Працює в школі з 2009 року. Як концертмейстер бере участь в обласних і міських конкурсах з учнями школи. Нагороджена грамотою та подякою департаменту культури Вінницької міської ради.

Орлова Елеонора Вікторівна

Викладач першої категорії класу фортепіано та синтезатора, концертмейстер першої категорії. Закінчила Черкеське музичне училище ім. А. Даурова за спеціальністю «Фортепіано» в 1988 році. Працює в школі з 2002 року. Як викладач проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджена грамотами та подяками обласного управління культури і туризму, департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу – переможці та учасники Всеукраїнських та міських конкурсів.

Потапенко Валерія Вікторівна

Концертмейстер вищої категорії. У 1996 році закінчила з відзнакою Луганське музичне училище за спеціальністю «Фортепіано». У 2002 році закінчила Донецьку Державну консерваторію ім. С. Прокоф’єва за спеціальністю «Музичне мистецтво» . З 2002 року працювала в коледжі культури та мистецтв Луганської державної Академії культури та мистецтв. Брала активну участь у відкритих уроках, Всеукраїнських науково-практичних конференціях (м. Луганськ), Всеукраїнських конкурсах. Працює в школі з 2014 року. Нагороджена дипломами, грамотами та подяками Обласного управління культури та Департаменту культури .

Овдієнко Ірина Юріївна

Викладач першої категорії класу фортепіано та концертмейстер вищої категорії. У 1988 році закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Фортепіано». У 2009 році закінчила Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Музична педагогіка та виховання». Працює в школі з 2011 року. Як викладач проводить методичні доповіді на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджена дипломами, грамотами та подяками Обласного управління культури і туризму, департаменту культури Вінницької міської ради та ВДПУ ім. М. Коцюбинського. Серед учнів класу – переможці та учасники Всеукраїнських, обласних, регіональних та міських конкурсів, а також випускники, що стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича.

Пенєва Олена Брониславівна

Викладач першої категорії класу фортепіано та концертмейстер вищої категорії. У 1986 році закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Фортепіано». У 2005 році закінчила Харківський інститут мистецтв ім. І. П. Котляревського за спеціальністю «Інструментальне виконавство», спеціалізація «Фортепіано». Працює в школі за сумісництвом з 2012 року. Основне місце роботи – Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича. Нагороджена грамотами та подяками Міністерства культури України, обласного управління культури, департаменту культури.

Камінська Лілія Олександрівна

Викладач класу фортепіано, спеціаліст вищої категорії. У 1995 р. закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю фортепіано з відзнакою. У 2001 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю “Музична педагогіка та виховання” з відзнакою. З 1995 року працювала в Тульчинській дитячій музичній школі. Учні класу займали призові місця на зональних та обласних конкурсах піаністів. Як концертмейстер брала участь в обласних конкурсах з кращими учнями школи. Є автором збірки пісень для дітей “Весняні промінці”. Працює у Вінницькій дитячій школі мистецтв «Вишенька» з 2019 року.

Сафронюк Анна Володимирівна

Викладач класу фортепіано та концертмейстер.
У 2016 році закінчила Кам‘янець-Подільську хорову школу, за спеціальністю «Фортепіано».
У 2019 році закінчила Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М. Леонтовича за спеціальністю викладач з класу фортепіано, концертмейстер, артист камерного ансамблю.
З 2018 року працювала викладачем фортепіано та концертмейстером у Луці-Мелешківській дитячій школі мистецтв.
З 2019 року працювала викладачем фортепіано та концертмейстером у Дитячій школі мистецтв Вороновицької селещної ради.
У 2021 році розпочала навчання у Вінницькому педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Музичне мистецтво» для отримання ступеня магістра.
Учні багаторазово приймали участь в міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсах.
З 2021 рокі працює в ВДШМ «Вишенька»

Скородумов Сергій Олегович

Концертмейстер.
У 2003 році закінчив Вінницьке училище культури і мистецтв імені М. Д. Леонтовича за спеціальністю “Фортепіано”.
У 2008 році закінчив Національну музичну академію України імені П. І. Чайковського за спеціальністю “Фортепіано”.
Працює в школі з 2020 року.

Воєводко Дарина Русланівна

Концертмейстер.
В 2017 закінчила Вінницьку дитячу музичну школу 2, по класу фортепіано.
В 2021 закінчила Вінницький фаховий коледж мистецтв ім. М.Д. Леонтовича, по класу фортепіано. З 2021 року працює в ВДШМ “Вишенька” за сумісництвом